Ingen som vet om det overstående stemmer?
Å va vi vet Thor,hehe. Søkte litt i pirate forumet for deg. I bla. denne tråden http://pirate4x4.no/forum/showthread.php?t=17856&highlight=st%F8rre+dekk
sakser dette fra den:--------------------------------------------------------------------------------
Det går fint med 31" på orginal felg.Vist du har heva den 2" fra før går det og sette på 31" dekk men den vil nok subbe litt ved fullt ratt overslag,vist du har på ett bb løft som er ca 2" så slipper du det problemet og nei du trenger ikke sye-kit da men du må senke kassa og ha noen kiler til og legge mellom bak akslingen og fjæra for og få bedre vinkel.
Har selv ett bb løft nå med 31"dekk, men sitter og venter på Julenissen fra statene som har med seg ett 2.5" lift kit til meg så da blir det bra.
Det ligger helt sikkert noen tråder både hær og på offroad.no også. Gå på søk knappen, avgrens søket til jeep og skriv f.eks : større dekk xj eller heving xj osv osv. Boltmønsteret du nevner over stemmer men jeg aner ikke innpress orginalt eller ei.
Det budgetboost kit`et er vist billig, iallefall iforhold til annen heving.
Arild R