www.jeepclubnorway.no

Kjøp - Salg - Byttes => Kjøp => Emne startet av: karlson@epost.no på Lø., 8,Mai,2010,00,31

Tittel: Dørkarmer til TJ
Skrevet av: karlson@epost.noLø., 8,Mai,2010,00,31
Jeg mangler dørkarmer til å feste på veltebøylen for bruk med heldører og softtopp. Trenger til begge sider. Har heller ikke de boltene som fester disse.

Som dere sikkert skjønner henger dette sammen med min forrige post her ang. manglende vinduer til softtoppen min. De har jeg nå fått tak i fra thaugen og de passer helt perfekt :D. Takker og bukker!

Til en forandring leste jeg nå litt i instruksjonsboka før jeg satte igang med monteringen av kalesjen og da ser jeg at jeg også mangler øvre del av dørkarmen  >:(

Med andre ord er jeg fortsatt ikke toppløs, grrrrrr og grumf.

Jeg er som alltid optimist og håper at noen av dere har et sett liggende i en krok. Målet nå må være å få av taket til 17 mai ;D
Tittel: Re: Dørkarmer til TJ
Skrevet av: simonMa.,10,Mai,2010,13,44
Med andre ord er jeg fortsatt ikke toppløs, grrrrrr og grumf....Målet nå må være å få av taket til 17 mai ;D

Men det stemmer jo ikke.  Det er ikke noe problem å få AV taket.  Det du mangler er greier for å få det PÅ igjen.   Så dersom været holder seg er alt greit...
Tittel: Re: Dørkarmer til TJ
Skrevet av: karlson@epost.noMa.,10,Mai,2010,18,46
He he Simon..... :D

Men fra spøk til revolver; i dag ringte jeg min lokale forhandler for å høre hva de skulle ha for delene jeg mangler. Jeg mistet omtrent munn og mæle da han mumlet noe om 17 000 og noe. Jeg tuller ikke, over syttentusen blanke norske :o :o :o. Etter et par telefoner ringte delelageret meg tilbake og kunne glad fortelle meg at nå hadde han fått prisen ned til nesten det halve, like under 9000.
Jeg bestilte et komplett sett med lista til bakluka også (den trenger jeg egentlig ikke) til $209,99 fra Quadratec istedetfor, jeg. Akkurat de samme delene, Mopar med samme nummer. Tar nok noe lengre tid, men for en forskjell,da!!

Men siden det sikkert blir nyyydelig vær på 17 mai klarer jeg meg uten tak av noe slag tenker jeg ;D

Hvor lang leveringstid må jeg regne med fra USA forresten?? Har akseptert pris på frakt tidligere i dag. De sier 3-5 arbeidsdager, men det er vel neppe helt til Norge?